Plavecký výcvik v Aqua Sport Club Chodov – 3.ročník

Vážení rodiče,

v prvním pololetí šk. roku 2017/18 bude probíhat v rámci tělesné výchovy 3. ročníku plavecký výcvik v plaveckém areálu AQUA SPORT CLUB CHODOV (www.aquasportclub.cz).

Je povinný, neúčast možná pouze na základě lékařského potvrzení – platného posudku o zdravotní způsobilosti, který vydává a potvrzuje praktický lékař pro děti a dorost. Žák musí mít k dispozici svůj průkaz zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii.

Pro žáky, kteří se konkrétní lekce nezúčastní (nachlazení, po nemoci), bude zajištěna náhradní výuka v nižším ročníku, tito žáci tedy zůstávají ve škole.

Na jednotlivé plavecké lekce budou žáci dojíždět s pedagogy autobusem přistaveným ke škole, dopravu autobusem hradí zákonní zástupci žáků, škola požádala MŠMT o příspěvek na dopravu.

Termín plavání – PONDĚLÍ od 10:30 do 11:25 hodin. O konání 1. lekce budete včas informováni.

S sebou: plavky, ručník

Doporučení: dívky jednodílné plavky, koupací čepice (dlouhé vlasy musí být sepnuty), plavecké brýle (kdo má citlivé oči), obuv k bazénu (žabky, kroksy).