Hlasování  o postup do Senátu

Hlasování o postup do Senátu

Naši parlamentáři uspořádali v loňském roce školní projekt VOLBY.  Celá škola, včetně pedagogického sboru, volila. Vyzkoušeli jsme si 3 druhy voleb. Žáci se dozvěděli i mnoho zajímavých informací o volbách.

Tento parádní projekt jsme přihlásili do soutěže školních parlamentů „Co dělají školy pro demokracii“ a byli jsme vybráni mezi 10 nejlepších projektů v ČR. Od 13. 11. se hlasuje pro 5 nejlepších projektů. Pojďme náš projekt poslat hlasováním do finále o nejinspirativnější projekt!!

28. 11. se zástupci našeho školního parlamentu zúčastní v Senátu vyhlášení výsledků s obhájením 5 nejlepších projektů poslaných do finále hlasováním. Po shlédnutí všech 10 videí si myslíme:-), že máme šanci uspět!!!

Za každý Váš hlas Vám patří VELKÉ DÍKY!!!

A jak hlasovat???

Hlasujte zde na skolaprodemokracii.cz. Náš projekt má číslo 10.