Lyžařský kurz

Home / Školní rok / Lyžařský kurz

Lyžařský kurz 2017

Stalo se tradicí, že jezdíme na lyžák před Vánocemi a vracíme se opravdu těsně před Štědrým dnem. Nic nemůže nahradit tu skvělou atmosféru….

Mnozí nezúčastnění si , jak se říká,  “klepou na čelo“, ale my  víme své…I letos nás takový lyžák čeká!!

Termín:

16. – 22. prosince 2017 (sobota – pátek)

Odjezd směr Krkonoše:

16. prosince v 9:00,

Sraz:

na parkovišti pod školou v 8:30 (na křižovatce pod školou a v přední části parkoviště se bude otáčet a stát autobus, prosím zaparkujte podle toho svá auta)

Příjezd do Prahy:

22. prosince v cca 12:00 – 13:00, samostatný odchod je možný pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce

Místo:

Pec pod Sněžkou – Krkonoše

Hotel:

Kolínská Bouda

Strava:

plná penze (včetně svačin a pitného režimu)

Vedoucí kurzu:

Mgr. Zdeněk Dvořák, dvorak@zs-ohradni.cz,

Instruktoři:

Mgr. Matěj Veselý, Mgr. Zdeněk Dvořák, Mgr. Milan Horák, Mgr. Olga Šimáčková

Zdravotník:

mjr. Mgr. Jiří Barták (externí pracovník)

Cena:

3600,- (pobyt +strava +  doprava)

Povinné vybavení

• kompletní sjezdové nebo snowboardové vybavení

Sjezdové lyžování:

• sjezdové lyže (hůlky, „přeskáče“, lyže, seřízené bezpečnostní vázání s fungujícími „brzdičkami“, potvrzení o seřízení vázání, obal na převoz)

Snowboard:

• snowboardový set (prkno + vázání + boty – při nacvakávacím způsobu vázání nutný bezpečnostní řemínek
  • vázání zkontrolované = dotažené šroubky a funkčnost ráčen, prkno nejlépe po servisu – nabroušení hran a navoskované)

Vše je možno půjčit přímo v Peci pod Sněžkou (půjčovné vyjde levněji než v Praze, vybavení je v dobrém stavu, nemusí se platit dny navíc a nemusíte vozit výbavu z Prahy a zpět, cena 600Kč/týden – lyže, boty, hůlky).

• lyžařská přilba
  • lyžařské brýle, sluneční brýle
  • nástupní list (prohlášení bezinfekčnosti – podpis rodičů v den odjezdu, odpovědnost za škody)
  • Prohlášení o zdravotním stavu – zdravotní způsobilost (u třídních učitelů – platnost jeden rok, vedoucí kurzu si od tř. uč. vyzvedne)
  • léky + návod k užívání (dobré mít s sebou vlastní léky na rýmu a bolest v krku)
  • poskytnutí informací k lyžařskému kurzu (informace lyžařký kurz , plán kurzu)
  • kartičku pojištěnce 2x (stačí kopie)
  • potvrzení o seřízení vázání (sjezdové lyže)
  • přezůvky do chaty
  • pohodlné oblečení do chaty
  • oblečení na spaní (pyžamo)
  • hygienické potřeby (kartáček a pastu na zuby, mýdlo, šampón, ručník, kapesníky, krém na pleť, jelení lůj atd.)
  • blečení a obuv vhodné na cestu a pěší turistiku v zimním prostředí (na chatu nás i naše zavazadla odveze rolba)
  • lyžařské oblečení (lyžařské kalhoty, bunda)
  • náhradní lyžařské oblečení
  • spodní prádlo (trenýrky, ponožky atd. počet a druh  dle uvážení dle příslušného pohlaví)
  • teplé spodní prádlo (nejlépe funkční: teplé ponožky, dlouhé spodky, triko s dlouhým rukávem, teplá mikina nebo svetr)
  • čepice, 2x silné rukavice, 1x slabé, šála nebo šátek
  • plavky (na hotelu je bazének a vířivka).
  • peníze na lyžařské permanentky (1600Kč)

Doporučené vybavení (nepovinné vybavení)

• zdravotní chrániče („páteřák“, chrániče zápěstí atd.)
  • běžkařské vybavení (lyže, hůlky, boty, vosky, oblečení) – letos se uskuteční dobrovolný výlet na běžkách
  • zdravotní připojištění (doporučujeme individuálně zajistit připojištění, pojištění proti stornu)
  • vybavení na servis lyží (dle domluvy do trojice: sjezdové vosky, škrabku, korek, hadřík, technický benzín, sjezdové vosky, žehličku)
  • svačinu na cestu
  • kapesné dle uvážení
  • malý batůžek (domluvit se, jeden do trojice)
  • nebrat s sebou cenné věci (např. mobil, notebook, mp3 přehrávač apod. – za ztrátu neručíme!!)
Pořadí / koncovka v. s. Příjmení a jméno Třída Druh Pořadí / koncovka v. s. Příjmení a jméno Třída Druh
. . 01 Pohůnková Nikola 7. B . . 21 Staňková Tereza 7. A
. . 02 Riedlová Tereza 7. B . . 22 Novotný Vladimír 7. C lyže, začátečník
. . 03 Toman Samuel 7. C . . 23 Příhoda Jaroslav 7. C