Lyžařský kurz

Home / Školní rok / Lyžařský kurz

Stalo se tradicí, že jezdíme na lyžák před Vánocemi a vracíme se opravdu těsně před Štědrým dnem. Nic nemůže nahradit tu skvělou atmosféru….Mnozí nezúčastnění si , jak se říká,  “klepou na čelo“, ale my  víme své…
I letos nás takový lyžák čeká!!

Lyžařský kurz 2016 (školní rok 2016/2017)

termín:

16. – 22. prosince 2016 (pátek – čtvrtek)

odjezd směr Krkonoše:

16. prosince v 9:00,

sraz:

na parkovišti pod školou v 8:30 (na křižovatce pod školou a v přední části parkoviště se bude otáčet a stát autobus, prosím zaparkujte podle toho svá auta)

příjezd do Prahy:

22. prosince v cca 12:00 – 13:00, samostatný odchod je možný pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce

místo:

Pec pod Sněžkou – Krkonoše

hotel:

Kolínská Bouda

strava:

plná penze (včetně svačin a pitného režimu)

vedoucí kurzu:

Mgr. Matěj Veselý, vesely@zs-ohradni.cz,

instruktoři:

Mgr. Matěj Veselý, Mgr. Zdeněk Dvořák, Mgr. Milan Horák, Mgr. Olga Šimáčková

zdravotník:

mjr. Mgr. Jiří Barták (externí pracovník)

cena:

3600,- (pobyt +strava +  doprava)

Povinné vybavení

Kompletní sjezdové nebo snowboardové vybavení

Sjezdové lyžování:

sjezdové lyže (hůlky, „přeskáče“, lyže, seřízené bezpečnostní vázání s fungujícími „brzdičkami“, potvrzení o seřízení vázání, obal na převoz)

Snowboard:

Snowboardový set (prkno + vázání + boty – při nacvakávacím způsobu vázání nutný bezpečnostní řemínek. Vázání zkontrolované = dotažené šroubky a funkčnost ráčen, prkno nejlépe po servisu – nabroušení hran a navoskované)

• Vše je možno půjčit přímo v Peci pod Sněžkou (půjčovné vyjde levněji než v Praze, vybavení je v dobrém stavu, nemusí se platit dny navíc a nemusíte vozit výbavu z Prahy a zpět, cena 600Kč/týden – lyže, boty, hůlky).

lyžařská přilba

lyžařské brýle, sluneční brýle

nástupní list (prohlášení bezinfekčnosti – podpis rodičů v den odjezdu, odpovědnost za škody)

Prohlášení o zdravotním stavu – zdravotní způsobilost (u třídních učitelů – platnost jeden rok, vedoucí kurzu si od tř. uč. vyzvedne)

léky (+ návod k užívání),

dobré mít s sebou vlastní léky na rýmu a bolest v krku.

poskytnutí informací k lyžařskému kurzu (informace lyžařký kurz , plán kurzu)

Kartičku pojištěnce 2x (stačí kopie)

Potvrzení o seřízení vázání (sjezdové lyže)

Přezůvky do chaty

Pohodlné oblečení do chaty

Oblečení na spaní (pyžamo)

Hygienické potřeby (kartáček a pastu na zuby, mýdlo, šampón, ručník, kapesníky, krém na pleť, jelení lůj atd.)

Oblečení a obuv vhodné na cestu a pěší turistiku v zimním prostředí (na chatu nás i naše zavazadla odveze rolba)

Lyžařské oblečení (lyžařské kalhoty, bunda)

Náhradní lyžařské oblečení

Spodní prádlo (trenýrky, ponožky atd. počet a druh  dle uvážení dle příslušného pohlaví)

Teplé spodní prádlo (nejlépe funkční: teplé ponožky, dlouhé spodky, triko s dlouhým rukávem, teplá mikina nebo svetr)

Čepice, 2x silné rukavice, 1x slabé, šála nebo šátek

Plavky (na hotelu je bazének a vířivka).

Peníze na lyžařské permanentky (1600Kč)

Doporučené vybavení (nepovinné vybavení)

1. Zdravotní chrániče („páteřák“, chrániče zápěstí atd.)
  2. Běžkařské vybavení (lyže, hůlky, boty, vosky, oblečení) – letos se uskuteční dobrovolný výlet na běžkách
  3. Zdravotní připojištění (doporučujeme individuálně zajistit připojištění, pojištění proti stornu)
  4. Vybavení na servis lyží (dle domluvy do trojice: sjezdové vosky, škrabku, korek, hadřík, technický benzín, sjezdové vosky, žehličku)
  5. Svačinu na cestu