ICT

Nejnovější softwarové vybavení

• Office 365
  • Windows 10

Zajišťujeme žákům přístup k nejnovějšímu softwarovému vybavení. Znalosti získané v kancelářských aplikacích Office 365 a Windows 10 budou žáky doprovázet řadu let, jelikož se podle Microsoftu jedná o poslední verzi operačního systému Windows. V oblasti office jistě pár změn ještě nastane, ale znalosti z verze 2016 bohatě postačí na případný přechod na novější verzi.

Rychlá a stabilní síť školy

• WiFi
  • centralizovaný tisk na čip

Toto vše doprovází rychlá a stabilní síť školy, která nenabízí jen WiFi a rychlé připojení k internetu, ale i možnost centralizovaného tisku. V této chvíli je tisk dostupný pouze pro zaměstnance školy, ale v nejbližší době bude tato možnost dostupná i pro žáky. Žáci s pomocí čipů, které mají na oběd, budou moci libovolně využívat tiskáren rozmístěných po škole, například ke kopírování zápisků z dnů kdy ve škole chyběli.

Věříme, že technologie jsou nedílnou součástí dnešní doby a že poskytnou našim žákům cenné znalosti do budoucnosti.