Náslechy VŠ studentů

Home / O škole / Náslechy VŠ studentů

VŠ studenti u nás ve škole

Jsme fakultní školou Karlovy univerzity. To znamená, že k nám chodí na náslechy

• studenti z Teologické fakulty UK pod vedením PaedDr. Nataši Mazáčové, Ph.D. ,
  • studenti Erasmu z různých zemí Evropy,
  • studenti z Pedagogické fakulty UK,
  • různé zahraniční delegace

kteří jsou přítomni v hodinách našich vyučujících, poté je s nimi proveden rozbor hodin a na závěrečném setkání s paní ředitelkou dochází vždy k velmi příjemným a přínosným diskusím mezi studenty , vyučujícími a paní ředitelkou.

Těší nás, že si studenti vybírají naši školu a jsou u nás nadšeni. Máme se čím chlubit.

Postřehy studentů , reflexe hodin (originál texty):

2014/2015 2013/2014 2012/2013
ZDE ZDE

Mohu konstatovat, že tato škola byla výjimečná a velice mě zde překvapila vysoká úroveň angličtiny jako takové i výuky anglického jazyka. Jsem rodilá mluvčí z Irska a postřehla jsem, že skrze různé a pestré metody, které učitelé používali, děti do angličtiny skvěle pronikaly. Také vystavená umělecká díla v prostorách budovy byla úchvatná a dodala škole na jejím osobitém rázu. Všude vládla příjemná a milá atmosféra a já si návštěvu zde opravdu užila.
Sinead Murray (Irsko)