Podmínky užití

Aktualizováno 31.08.2023

Vítejte na stránce s podmínkami užití webového portálu Základní školy Ohradní. Předtím, než budete pokračovat v používání našeho webu, pečlivě si prosím přečtěte následující podmínky. Vaše používání tohoto webu je podmíněno vaším souhlasem s následujícími ustanoveními:

1. Autorská práva a obsah

Veškerý obsah zobrazený na tomto webu, včetně textů, obrázků, videí, grafiky, designu a jiných prvků, je chráněn autorskými právy a dalšími relevantními právními předpisy. Tento obsah je majetkem Základní školy Ohradní nebo třetích stran, které nám poskytly souhlas k jeho použití.

2. Omezení odpovědnosti

Webová stránka Základní školy Ohradní je určen pro informační účely. Snažíme se udržovat obsah co nejpřesnější a aktuální, ale není zaručeno, že informace jsou bezchybné či kompletní. Nezodpovídáme za případné škody nebo ztráty vzniklé v důsledku použití informací z tohoto webu.

3. Externí odkazy

Naše stránka může obsahovat odkazy na externí webové stránky, které nejsou pod naší kontrolou. Za obsah a bezpečnost těchto stránek neodpovídáme. Navštěvováním těchto stránek souhlasíte s tím, že konáte na vlastní nebezpečí.

4. Ochrana osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité. Informace o způsobu shromažďování, používání a ochraně osobních údajů naleznete v naší Ochraně soukromí.

5. Změny podmínek

Tyto podmínky užití mohou být občas aktualizovány. Doporučujeme vám pravidelně zkontrolovat tuto stránku, abyste byli informováni o případných změnách.

6. Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně těchto podmínek užití, kontaktujte nás na uvedené kontaktní adrese.

Děkujeme za respektování těchto podmínek užití při používání naší webové stránky Základní školy Ohradní.